Blog > Komentarze do wpisu
Wracam.

Otwierają mi się w głowie klapki. Porządkuję sobie w środku, niespiesznie, mozolnie, po kawałku. Czasem boli. Szczególnie jak coś przyschnięte jest do podłoża, odrywanie jest nieprzyjemne. Niektóre pudła z emocjami są ciężkie. Wyniosę jedno i nie mam siły na nic więcej tego dnia. Ale zawsze to jedno pudło mniej. Grunt pod nogami się przez to trochę kruszy, trochę się chwieję, bo mi się balast wewnętrzny nierównomiernie rozkłada. Ale poprzesuwam i będzie dobrze. A pod wierzchnią warstwą, pod skorupą, jest nowy grunt, twardszy, ciepły. Taki, który daje oparcie, po którym chodzi się pewniej.
Dużo się wkurwiam. Podobno depresja objawia się u mnie wkurwem dośrodkowym. Ale gdzieś to wreszcie znajduje ujście, niewielkie, leci ciurkiem ta furia, ale kropla drąży skałę czy coś... Obcięłam włosy, pomalowałam paznokcie, kupiłam koszule w fikuśne wzorki i trawiasto zieloną sukienkę. Jestem zmęczona chowaniem się. 
Najlepsze rzeczy dzieją się przypadkiem, więc przestaję się karmić iluzją, śnić o tym, że sobie super życie zaplanuję, takie po bożemu, żeby wszyscy byli dumni. Chuj ze wszystkimi. Trzeba robić swoje. 

 

piątek, 01 lipca 2016, iri-ma

Polecane wpisy

  • Zniknij.

    Czasami jest tak, że ktoś Ci plecie co mu akurat przyjdzie do głowy w danym momencie, co przez te pięć minut, kiedy to wypowiada, wydaje mu się prawdziwe. A Ty

  • Chujowo, ale stabilnie.

    Ten uczuć, kiedy opuszczasz gardę, bo ktoś Ci powiedział, że nie zostawia swoich zwierzątek w lesie, a Ty się budzisz któregoś dnia w samym środku jebanej Puszc

  • Coś na pewno.

    Słucham tego w kółko. I w kółko. I w kółko. Nie wiem co źle robię. Ale coś na pewno.

Komentarze
Gość: E, *.icpnet.pl
2016/07/18 22:21:35
Kim ty jesteś? Co się stało? Jak Ci pomóc?
-
2016/07/19 22:57:43
A dziękuję, nie trzeba mi pomagać. Tzn. doceniam chęć, ale pomoc wszelką już mam :)
Na pozostałe dwa pytania nie umiem odpowiedzieć, to z gatunku egzystencjalnych niemal. Jestem autorką tego bloga i powolutku sobie układam różne rzeczy. O.